• סגן מנהל מחלקת א.א.ג. וניתוחי ראש וצוואר במרכז הרפואי ע"ש אסף הרופא (שמיר)

  • אחראי על השרות הרינולוגי  ,במרכז הרפואי ע"ש אסף הרופא.

התמחות -

  • בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר, אוניברסיטת תל אביב .

  • התמחות ברפואת א.א.ג. וניתוחי ראש וצוואר , מחלקת א.א.ג. מרכז הרפואי ע"ש אסף הרופא .

  • תואר שני במינהל מערכות בריאות אוניברסיטת בן גוריון .

פרופיל 1.jpg

דר' אייל יחזקאלי

במסגרת תפקידי כסגן מנהל המחלקה אני אחראי על תוכניות המתמחים והכשרתם רואה עצמי שותף למנהל המחלקה בהובלת המחלקה לצמיחה והתפתחות מקצועית בכלל ובמיוחד בנושא מחלות האף והסינוסים עליו אני אחראי  .

תחום נוסף בעבודתי בבית החולים , הינה הדאגה לזכויות הרופא ושמירת האתיקה המקצועית והדיאלוג הפתוח מול הנהלת בית החולים . בשנים האחרונות אני משמש כיושב ראש ועד הרופאים של בית החולים , נציג בית החולים בועד הארצי של ארגון רופאי המדינה ובועד המרכזי של הסתדרות הרופאים בישראל .

קשת עיסוקיי מייצגת את תפיסת עולמי לפיה הרופא הינו מורה דרך בתחום הרפואה ומעבר לטיפול הפרטני עליו ליצור תשתית חברתית רחבה שתאפשר הן לעוסקים לרפואה והן למקבלי השירות לקבל את הרפואה הטובה ביותר .

 

   את הבחירה במקצוע הרפואה עשיתי ,בלי לדעת ,בתקופה בה התנדבתי כנער בן 16 במגן דוד אדום בירושלים .שנים אלו במד"א חשפו אותי לנפגעים מפיגועי טרור , תאונות דרכים ,ומצבי חרום אחרים של האוכולסיה בירושלים.תחושת השליחות שמילאה אותי  אז עיצבה אצלי את ההכרה כי טיפול והצלת חיים הינה משימת חיים חשובה ביותר עבורי . אני חש בר מזל על הזכות והאמון שנותנים בי מטופליי כאשר הם מפקידים בידי את הטיפול בם או בילדיהם ומשתדל בכל מאודי בכל פעם מחדש לתקף אמון זה .

  עבודתי כרופא אף אוזן גרון הינה עבודה מורכבת המכילה מספר רב של תחומים . בעבודתי בבית החולים אני מטפל בחולים המאושפזים במחלקה , בחולים המגיעים למרפאות החוץ של בית החולים ומסייע ביעוצים למחלקות אחרות , וכמובן מנתח ומדריך את המתמחים בחדר ניתוח . חלק חשוב מאוד בעבודתי בבית החולים הינה  הכשרת הדור הבא . במסגרת זאת אני מלמד את מתמחי המחלקה ,סטודנטים לרפואה ואחיות בבית הספר לסיעוד .